Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Logické hry, Akční gamesky, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, země EU, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, fyzikální jednotky apod.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Massachusetts, Wyoming, Kalifornie, Utah, Georgie, Rhode Island, New York, Arkansas, Západní Virginie, Louisiana, Vermont, Nevada, Oregon, Jižní Karolína, Severní Dakota, Delaware, Wisconsin, Pensylvánie, Havaj, Nové Mexiko, Indiana, Minnesota, Oklahoma, Missouri, Severní Karolína atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Super online flash hry, webovky, internet, info, Velikonoční tapety na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Vlajky měst České republiky, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, tipy, Obrázky na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Hry pro nejmenší online

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Super online flash hry

Příznivcům PC her doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Oddechové, Strategie, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Závodní, Sportovní, Vánoční online hry a podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled souborových přípon, Dopravní značení, odkazy, El Arsenal Football England, Dopravní značení, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, Seznam vlajek amerických států, č, webové stránky

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, monitor, notebook, počítač, PC, ultrabook, tablet, displej, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Slackware, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Mac, Android, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows 98, Chrome OS. Pozadí na plochu počítače z kategorií květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, auta, hudební tapety, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, noční města, voda a bubliny, dopravní prostředky, rostliny, letadla, wallpapery, psi a štěňátka, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, zvířata, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1920x1440, 1800x1440, 393x786, 360x760, 1366x1024, 2160x3840, 1920x1200, HD 1280x720, 2560x1600, 1440x900, 1600x1200, 2048x1080, 360x640, 1440x960 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Druhá světová válka, Dabérka, Česká královna, Poslanci, Ital, Orlík, Rock ‚n‘ Roll, Fotograf, Habsburkové, Washington Capitals, Pop, AIDS, Slovák, Country, Kladno, Hudba, Avangard Omsk, Dallas Stars, Politik, Charta 77, Obchodník, Válka, Prezident USA, Československo, Závodník, Mim, Rétorika, Rakousko-Uhersko, Překladatel, Textařka, Hejtmani, Ekonom, Atentát, Zpěvačka, Pittsburgh Penguins, Lord apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, země EU, okresy České republiky, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, Velikonoční omalovánka živé vejce, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Super online kvízy, školství, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Wallpapers na plochu počítače, URL, Seznam zkratek a akronymů, Online testy zdarma

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Philadelphia Flyers, Prezidenti, Svatý, Životopis, Nobelova cena, Gymnasté, Politik, Prezident, Československo, Zpěvačky, Ministr zahraničí, Křesťanství, Herečka, Pedagog, Ekonom, Renesance, Státník, Olympijský vítěz, Čech, Prezident USA, Máj, Normalizace, Faraon, Charta 77, Zavražděn, Hokej, Imitátor, Poslanci, Historik, Vůdce, Rakušan, Vládce, Scénárista, Zpěvák, Washington Capitals, Češi apod.

Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy

Potřebujete se naladit? Frky, anekdoty, vtipy, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, O ženách, O mužích, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, B, Co je to Kalkýš?, Super online flash hry, Online vánoční magazín, humor, Popeleční středa, multimédia, výukové pomůcky, Obrázky vlajek států světa

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Philadelphia Flyers, Prezidenti, Svatý, Životopis, Nobelova cena, Gymnasté, Politik, Prezident, Československo, Zpěvačky, Ministr zahraničí, Křesťanství, Herečka, Pedagog, Ekonom, Renesance, Státník, Olympijský vítěz, Čech, Prezident USA, Máj, Normalizace, Faraon, Charta 77, Zavražděn, Hokej, Imitátor, Poslanci, Historik, Vůdce, Rakušan, Vládce, Scénárista, Zpěvák, Washington Capitals, Češi apod.

Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, vtipné texty, kameňáky, frky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, kameňáky apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Pozadí na PC - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, PC, tablet, monitor, mobil, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, notebook, počítač a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, Chrome OS, Windows 10, Linux Fedora, Windows NT, Slackware, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií nature - příroda, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Rally, závody aut, motorky, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, květiny, free wallpapers, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1680x1050, 1280x854, 1366x768, 800x600, 320x568, 2560x1600, 768x1024, 360x640, 750x1334, 1080x1800, 1024x768, 1280x768, 1536x2048, 1920x1440, 1024x600 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát následující typy souborů: internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, systémové soubory, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, grafiku apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, literatura, zkratky, počítače, politika, bankovnictví, stavebnictví, zločin a právo, fyzika, školství, ekonomie a ekonomika, latina, psychologie, software, filozofie, kultura, sport, účetnictví, jídlo, hardware, náboženství a křesťanství, různé, příroda, nástroje atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: cestování, Hry pro dívky online, Životopisy slavných osobností, Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, Kliparty pro dokumenty, Seznam souborových přípon, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, linky, Originální přáníčka k Velikonocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Nesprávně položená otázka: Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka
Partnerské weby
Obrázek pirátské vejce
Naše tipy
Tapety na plochu voda
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.