Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Naše tipy, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Severní Karolína, Severní Dakota, Minnesota, Montana, Jižní Karolína, Havaj, Oklahoma, Utah, Delaware, Washington, Idaho, New York, Pensylvánie, Mississippi, Georgie, Kentucky, Alabama, Ohio, Kalifornie, Arkansas, Wyoming, Západní Virginie, Maryland, Wisconsin, Oregon atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: humor, Nejlepší online hry zdarma, zdarma, pro dospělé, Obrázek kuřátka, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, Dopravní značení, Velikonoční motiv, Online adventní magazín, Vlajky zemí světa, Tapety na plochu počítače, zajímavosti

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Bojové hry a tak dále.

Wallpapery na tablet - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. vhodné pro phablet, smartphone, počítač, displej, mobilní telefon, ultrabook, PC, monitor, tablet, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Mac, SUSE Linux, Windows 7, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Slackware, Windows 95, BlackBerry OS, Linux Mint, Linux Fedora. Wallpapers na plochu PC z kategorií sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, motorky, zvířata, květiny, free wallpapers, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, ptáci, flóra, stromy, nature - příroda. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 2048x1080, 2160x3840, 1440x2560, 1280x800, 360x760, 412x846, 360x640, 1280x854, 768x1024, 1600x2560, 1536x2560, 640x480, 4800x1200, 1920x1280, 1280x768 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Washington, Jižní Karolína, Montana, Utah, Ohio, Alabama, Severní Karolína, Oregon, Louisiana, Mississippi, Severní Dakota, Pensylvánie, New Hampshire, Maryland, Západní Virginie, Maine, Michigan, Wisconsin, Colorado, Virginie, Arkansas, Nové Mexiko, Indiana, Georgie, Arizona, Massachusetts atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Keywords:Dopravní značení, Kliparty zdarma ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky spojených států amerických, Veselá velikonoční přáníčka, weby, Životopisy slavných osobností, zábava, Manchester United FC, zeměpis, počítače, doporučujeme

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, nemoce, nástroje, účetnictví, různé, bankovnictví, nápoje, internet, školství, filozofie, zkratky, software, sport, český jazyk, kultura, věda, zločin a právo, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, počítače, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, matematika atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, matematika, jídlo, latina, chemie, zločin a právo, český jazyk, ekonomie a ekonomika, internet, materiály, lékařství a medicína, nástroje, software, politika, náboženství a křesťanství, kultura, počítače, školství, technika, nemoce, hardware, věda, stavebnictví, cestování atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, hyperlinky, Velikonoční výzdoba jako wallpaper na pozadí monitoru, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Full HD tapety ke stažení, Vlajka hlavního města Praha, Státní vlaječky, prapory, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online hry zdarma, V

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Strategie, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hannah Montana, Adventury, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Oddechové hry, Střílecí hry, Oblíkačky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Logické hry apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hudba, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, auta, osobnosti a lidé, věda, hmyz, mapy, symboly, zvířata, halloween, přístroje, sport, náboženství, květiny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, rostliny, stavby, nápoje, Vánoce a Advent atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: odkazy, Slovník pojmů Co je to?, Online testy zdarma, Obrázek pruhované vejce, školství, info, Onlinovky zdarma, Velikonoční wallpaper s dekorací, Obrázky vlajek měst ČR, webové stránky, pro děti

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Strategie, Adventury, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Bojové hry, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Síť, cestování, počítače a internet

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Archivář, Dramatik, Kladno, Císař, Herečka, Gymnasté, Poslanci, Francouz, Sebevražda, Trest smrti, Ministr, Renesance, Mluvčí, Slovenští prezidenti, ČSSD, Romantismus, Malíř, Zlatý slavík, Boston Bruins, Hudebnice, Čeští králové, Český slavík, Američan, Starověký Egypt, Scénárista, Maršál, Čech, Olympiáda, Rakousko-Uhersko, Habsburkové, Herec, New York Rangers, Politik, Rock ‚n‘ Roll, NHL, Češi apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, linky, R, Americké federální vlajky, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, internetové stránky, A, zadarmo, Hry pro nejmenší online, tipy, Prapory regionů a království, Obrázek růžové vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Miska: Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Partnerské weby
Velikonoční vajíčko k vybarvení
Naše tipy
Velikonoční pozadí na plochu s motivem kočiček
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční omalovánky k vytistění
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu PC
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.