Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Partnerské weby, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Virginie, Montana, Iowa, Jižní Dakota, Nebraska, Kansas, Georgie, Alabama, Arizona, Texas, Idaho, Severní Karolína, Missouri, Connecticut, New Hampshire, Arkansas, Florida, Mississippi, Jižní Karolína, Delaware, Michigan, Maryland, Pensylvánie, Tennessee, Oregon atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kancléř, Slováci, Válka, Generalissimus, Normalizace, Rock ‚n‘ Roll, Maršál, Masový vrah, Československo, Pittsburgh Penguins, Vojevůdce, Francie, Slovenští prezidenti, Upálen, Zpěvačka, První republika, Brno, HIV pozitivní, Habsburkové, Imitátor, Romantismus, New York Rangers, Němci, Mluvčí, Královna, Novinář, Protektorát, Exilový prezident, Architekt, Rétorika, Skladatel, Český slavík, Hokej, Kladno, Vojáci, Pedagog apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Hry pro kluky, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry pro děti zdarma, Obrázek barevná kraslice, Super online flash hry, Wallpapers na plochu počítače, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek čokoládové vajíčko, Nejlepší hry pro dívky, zdarma, Biografie slavných osobností, internetové stránky

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, v čem spustit soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, video soubory, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

World wide web, internet, důležité informace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Keywords:F, Státní vlajky států světa, A, zdroje informací, Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!, Biografie slavných osobností, weby, Staré hry online, Obrázek Velikonoční beránek, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Ilustrace, obrázky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Internet, síť, důležité informace

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: tipy, Online adventní magazín, internet, Obrázek bílé vejce, Nej hry online, webové stránky, Státní prapory všech zemí, Omalovánka Oživlé vajíčko, zeměpis, webovky, Pozadí na PC, počítače

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žhavé výstřely, Avangard Omsk, Životopis, Esejista, Překladatel, Normalizace, Kancléř, Rétorika, Zpěvačka, Exilový prezident, Angličané, Podnikatelé, Němci, Politik, Prezident USA, Scénárista, KSČ, Ital, Podnikatel, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Československo, Itálie, Kladno, Renesance, Máj, Brno, Protektorát, Sochař, New Jersey Devils, Závodník, Washington Capitals, Olympiáda, Zpěvák, Teolog, Dallas Stars apod.

Náš tip, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: rostliny, kultura, český jazyk, psychologie, různé, latina, zkratky, zločin a právo, hardware, účetnictví, jídlo, internet, nápoje, technika, fyzika, lékařství a medicína, školství, literatura, počítače, filozofie, věda, příroda, materiály, software atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: volný čas, Nej hry online, Obrázky na plochu počítače, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, F, Online adventní magazín, Federace USA, Zhang Ziyi, multimédia, zajímavosti, humor

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Žhavé výstřely, Avangard Omsk, Životopis, Esejista, Překladatel, Normalizace, Kancléř, Rétorika, Zpěvačka, Exilový prezident, Angličané, Podnikatelé, Němci, Politik, Prezident USA, Scénárista, KSČ, Ital, Podnikatel, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Československo, Itálie, Kladno, Renesance, Máj, Brno, Protektorát, Sochař, New Jersey Devils, Závodník, Washington Capitals, Olympiáda, Zpěvák, Teolog, Dallas Stars apod.

Síť, důležité informace

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: pro děti, Obrázky, kliparty, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Nejlepší zeměpisné kvízy, Velikonoční omalovánka Velikonoční zajíček, doporučujeme, Vlajky měst České republiky, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky států USA, linky, info, Obrázek fialové vejce,

Několik fórů na závěr. Vtip Arab: Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčko stavil se tu zajíček
Partnerské weby
Afrika
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Mexické vejce
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.