Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američané, Dramatik, ČSSD, Egypt, Prezidenti, Poslanci, AIDS, Architekt, Washington Capitals, Philadelphia Flyers, Teolog, Prezidenti USA, Náboženství, Němci, Habsburkové, Country, Slovák, Brno, Zavražděn, Překladatel, Režisér, Slovenští prezidenti, Fotograf, Český slavík, Dallas Stars, Básník, Zpěvák, Manýrismus, Filozof, Lord, Češi, Poprava, Hudebnice, Komik, Scénárista, Zpěvačky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, láska, nástroje a přístroje, ptáci, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, dopravní prostředky, mapy, ženy a dívky, náboženství, rostliny, květiny, stavby, muži, zelenina, jídlo a nápoje, nápoje, hmyz, auta, osobnosti a lidé, halloween, symboly atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, státy usa, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Full HD tapety na PC - počítačové tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro notebook, počítač, phablet, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, PC, smartphone, mobilní telefon, monitor, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, Android, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Windows 2000, Windows 98, Windows 10 Mobile. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fraktály, armáda, válka, zbraně, motorky, flóra, stromy, fantasy, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, sportovní a závodní auta, ptáci, Formule 1, květiny, Rally, závody aut. Dostupné rozměry 1920x1080, 1280x960, 1440x900, 375x667, 1800x1440, 1152x768, 2560x1600, 1080x1920, 1024x600, 2560x2048, 1280x720, 3200x1200, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 1152x1920, 3200x1800 atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, profese a zaměstnání, vlastnosti, herectví, herci a herečky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, záliby, osobnosti, sport, křesťanství, historie, věda, žurnalisté a novináři, mytologie, psychologie, fikce a fantasy, politici, přezdívky, státní správa, školství, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé atd.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, B, Nejhranější hry online, Texas hold em poker, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, kuriozity, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Velikonoční koleda, Nejhranější online hry zdarma, Přehled formátů souborů, B, internet

Obrázky na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC. můžete využít v ultrabook, phablet, obrazovka počítače, PC, smartphone, mobil, počítač, monitor, notebook, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, FreeBSD, Android, OSX, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Lubuntu, Java ME, Windows 95, Slackware, Windows 7. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, auta, sportovní pozadí, zvířata, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, noční města, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 1600x1200, 1152x768, 375x667, 1600x2560, 1536x864, 1600x900, 320x568, 1280x960, 800x1280, 1440x960, 1536x2048, 360x760, 1280x768, 360x720, hi res 2560x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, umělci, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, nadpřirozené osoby, křesťanství, zločin a právo, sport, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, historie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, herectví, herci a herečky, přezdívky, státní správa, podnikání a podnikatelé, politici, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, okresy České republiky, týmy NHL, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, země EU, státy usa, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Karetní, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:K, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Ilustrační obrázky, Full HD tapety na PC, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značky, zdarma, Co je to mazanec?, info, K, zdroje informací

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Střílečky, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Strategie, Akční hry, Animace, Adventury a tak dále.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, jak konvertovat, v čem spustit soubory těchto typů: obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: weby, Online vánoční webzine, výukové pomůcky, Obrázek zlaté kuřátko, Online testy zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, URL, Omalovánka s motivem Velikonoc, hyperlinky, internetové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Philadelphia Flyers, New York Rangers, Miliardáři, Antropolog, Novinář, Generalissimus, Prezidenti, Nežijící, Textař, Hejtman, Fotograf, Čeští králové, Maršál, Právník, Atentát, Zpěvačka, Pedagog, Hokej, Komunisté, Čech, Olympijský vítěz, Renesance, Prezident USA, Francouz, Dramatik, Válka, Gymnasté, Poslanci, První republika, Komunista, Francie, Voják, Pop, Upálen, KHL apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. bezlepkové cukroví, Ježíš Kristus, Film, Adventní kalendář, Vánoce, Betlém, Štěstí, Pokrmy, Ohňostroj, K Vytisknutí, Stromeček, Kinder, Nový rok, Husarské knoflíky, Strom, Kavkazská jedle, Ježíšek, Vánoční prostírání, Vánoční ozdoby, Alkoholový kalendář, Filmy, Skleněné ozdoby, Adventní neděle, Štědrý večer, PF, Vánoční koule, Jesličky, Píseň, Linux, Vánoční dekorace, Korálky apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Deskovky, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Logické hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tapety do mobilu - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety do mobilu. vhodné pro obrazovka počítače, ultrabook, počítač, mobil, tablet, monitor, phablet, notebook, PC, displej, smartphone a pro operační systémy Windows XP, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, FreeBSD, OSX, Android, Mac, Windows 7, Windows Server 2012. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, auta, jídlo a nápoje, zvířata, letadla, noční města, psi a štěňátka, rostliny, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako Full HD 1080x1920, 800x600, 1280x1024, 2560x1440, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 360x640, 412x846, 1920x1440, 640x480, HD 1280x720, 1152x1920, 1600x1200, 1536x2048, 375x812, 1280x854 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: školství, Kliparty zdarma, pro dospělé, Charlize Theron, zadarmo, humor, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky na plochu jídlo, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr zahraničí, Philadelphia Flyers, New York Rangers, Miliardáři, Antropolog, Novinář, Generalissimus, Prezidenti, Nežijící, Textař, Hejtman, Fotograf, Čeští králové, Maršál, Právník, Atentát, Zpěvačka, Pedagog, Hokej, Komunisté, Čech, Olympijský vítěz, Renesance, Prezident USA, Francouz, Dramatik, Válka, Gymnasté, Poslanci, První republika, Komunista, Francie, Voják, Pop, Upálen, KHL apod.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. bezlepkové cukroví, Ježíš Kristus, Film, Adventní kalendář, Vánoce, Betlém, Štěstí, Pokrmy, Ohňostroj, K Vytisknutí, Stromeček, Kinder, Nový rok, Husarské knoflíky, Strom, Kavkazská jedle, Ježíšek, Vánoční prostírání, Vánoční ozdoby, Alkoholový kalendář, Filmy, Skleněné ozdoby, Adventní neděle, Štědrý večer, PF, Vánoční koule, Jesličky, Píseň, Linux, Vánoční dekorace, Korálky apod.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Deskovky, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Logické hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Hannah Montana apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fórky, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipné texty, ftipy, fórky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maryland, Oklahoma, Alabama, Louisiana, Arkansas, Aljaška, New Hampshire, Wyoming, Maine, Utah, Missouri, Delaware, Idaho, Indiana, Rhode Island, Florida, Severní Karolína, Nebraska, Kansas, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Mississippi, Georgie, Severní Dakota, Iowa, New Jersey atd.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Pozadí na plochu počítače, K, Onlinovky zdarma, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, doporučujeme, Dopravní značení, počítače, tipy, Webové online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Roztomilý zajíček,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak vařit slepici: Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Kubánská vlajka
Zajímavé internetové odkazy
Vše o pomlázce
Naše tipy
Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční wallpaper s vajíčky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.