Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Dánská vlajka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dánská vlajka s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Dánská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vzdělávací hry, škola, cvičné testy, školní pomůcka, zeměpisné kvízy, testy, inteligentní hry, Dánská vlajka, cvičení, zábavné testy, výukový program, inteligentní hra, procvičování, výuková aplikace, online, zeměpisné hry, zadarmo, studijní pomůcka, hlavní města, učební pomůcka, na PC, pro učitele, testy s vlajkami, geografie, pro studenty, pro děti, výuková hra

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Tato online hra je zdarma pro všechny online hráče.


Jiné kvízy, vzdělávací hry a online testy