Zeměpisné kvízy, testy

Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajkaPuzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Začít hrát test, hru, online Dánská vlajka

Webovou online vzdělávací hru Dánská vlajka můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Dánská vlajka se nachází v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vlajky, pro školáky, zeměpisné kvízy, studijní pomůcka, učební pomůcka, vědomostní kvíz, škola, inteligentní hra, cvičení, zeměpisné hry, pro učitele, vzdělávací hry, školní pomůcka, základní škola, na PC, hlavní města, výuková aplikace, Puzzle, inteligentní hry, testy, procvičování, pro děti, online, zadarmo, výuková hra, E-learning, zdarma

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Hrajte tuhle pěknou hru zdarma, bez instalace či jakékoliv registrace.


Jiné testy a kvízy nejen pro školáky