Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Dánská vlajka online

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Dánská vlajka se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Dánská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: základní škola, škola, vzdělávací hry, vědomostní test, naučné testy, na PC, pro školáky, výuková pomůcka, výukový program, geografická online hra, učební pomůcka, pro učitele, zadarmo, cvičení, výukové materiály, vědomostní kvíz, pro děti, Dánská vlajka, E-learning, zeměpisné kvízy, zábavné testy, Puzzle, výuková hra, online, testy, vlajky, inteligentní hry

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. K hraní se nepotřebujete registrovat ani nic (kromě flashe) instalovat. Hra je zdarma.


Dále vám doporučujeme níže uvedené kvízy, online testy a vzdělávací hry