Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Kubánská vlajka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kubánská vlajka s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Kubánská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro děti, online, vzdělávací hry, pro školáky, Puzzle, naučné testy, testy s vlajkami, zdarma, výukový program, výuková hra, zeměpisné kvízy, inteligentní hry, studijní pomůcka, školní pomůcka, zeměpisné hry, vzdělávací hra, vědomostní test, zábavné testy, testy, Kubánská vlajka, výuková pomůcka, pro učitele, hlavní města, geografická online hra, cvičné testy, inteligentní hra, výuková aplikace

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace nebo instalace.


Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé