Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Vyzkoušet online test, hru Kubánská vlajka zdarma

Sdílejte tuto hru Kubánská vlajka s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Kubánská vlajka je v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vzdělávací hry, zadarmo, zábavné testy, školní pomůcka, škola, výuková hra, online, pro studenty, naučné testy, studijní pomůcka, vzdělávací hra, výuková pomůcka, základní škola, Kubánská vlajka, testy s vlajkami, zeměpisné hry, pro školáky, cvičení, procvičování, vědomostní kvíz, vědomostní test, vlajky, učební pomůcka, výukový program, Puzzle, pro děti, hlavní města

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. K hraní se nepotřebujete registrovat ani nic (kromě flashe) instalovat. Hra je zdarma.


Doporučujeme další testy, kvízy, online vzdělávací hry