Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Maďarská vlajka online

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Maďarská vlajka se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: naučné testy, cvičení, vědomostní test, na PC, Puzzle, cvičné testy, škola, výuková aplikace, vzdělávací hry, vzdělávací hra, zeměpisné kvízy, výukový program, testy s vlajkami, testy, zeměpisné hry, Maďarská vlajka, zdarma, pro děti, základní škola, inteligentní hry, inteligentní hra, geografie, výukové materiály, hlavní města, výuková pomůcka, E-learning, výuková hra

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Nemusíte nic instalovat, nikde se registrovat, prostě hrajte zdarma.


Doporučujeme další testy, kvízy, online vzdělávací hry