Zeměpisné kvízy, testy

Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajkaMaďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Maďarská vlajka online

Webovou online vzdělávací hru Maďarská vlajka můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: výukový program, testy, Maďarská vlajka, geografie, učební pomůcka, zeměpisné hry, procvičování, Puzzle, vědomostní test, výuková pomůcka, vlajky, inteligentní hra, výuková hra, vzdělávací hry, E-learning, zábavné testy, geografická online hra, školní pomůcka, vzdělávací hra, výukové materiály, vědomostní kvíz, výuková aplikace, zdarma, testy s vlajkami, základní škola, škola, online

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Za hraní nic neplatíte, hra je pro hráče zdarma bez registrace.


Další doporučené online testy a zajímavé kvízy pro děti