Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Začít hrát test, hru, online Maďarská vlajka

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Maďarská vlajka s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vzdělávací hry, geografická online hra, inteligentní hra, inteligentní hry, výuková aplikace, pro děti, cvičné testy, výukový program, procvičování, základní škola, testy s vlajkami, naučné testy, na PC, hlavní města, zdarma, zeměpisné kvízy, cvičení, Maďarská vlajka, zadarmo, Puzzle, vědomostní kvíz, vlajky, geografie, vědomostní test, školní pomůcka, studijní pomůcka, výuková hra

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Zahrajte si hru zdarma bez registrace.


Jiné testy a kvízy nejen pro školáky