Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Maďarská vlajka

Webovou online vzdělávací hru Maďarská vlajka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: základní škola, pro studenty, vzdělávací hra, pro školáky, cvičení, geografická online hra, zdarma, výuková aplikace, Puzzle, geografie, vlajky, pro děti, zeměpisné hry, zeměpisné kvízy, procvičování, zadarmo, na PC, inteligentní hra, cvičné testy, výukový program, hlavní města, výukové materiály, vědomostní kvíz, testy, zábavné testy, naučné testy, online

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Hra je zdarma bez registrace.


Další doporučené online testy a zajímavé kvízy pro děti