Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Maďarská vlajka

Zaujala vás naše hra Maďarská vlajka? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vědomostní kvíz, výuková hra, učební pomůcka, studijní pomůcka, výuková aplikace, vzdělávací hry, zeměpisné kvízy, zadarmo, testy s vlajkami, školní pomůcka, inteligentní hra, zeměpisné hry, naučné testy, vlajky, na PC, škola, vzdělávací hra, testy, vědomostní test, online, zdarma, cvičné testy, Puzzle, E-learning, geografická online hra, výuková pomůcka, zábavné testy

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace nebo instalace.


Dále vám doporučujeme níže uvedené kvízy, online testy a vzdělávací hry