Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Polská vlajka

Potěší nás, pokud budete tuhle vzdělávací hru Polská vlajka sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Polská vlajka je v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: zadarmo, testy, zdarma, inteligentní hra, zeměpisné hry, vzdělávací hra, pro školáky, vědomostní kvíz, pro studenty, vědomostní test, Puzzle, E-learning, cvičné testy, výuková hra, vzdělávací hry, pro děti, pro učitele, výukové materiály, výukový program, základní škola, zeměpisné kvízy, procvičování, školní pomůcka, cvičení, inteligentní hry, online, vlajky

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Hrajte tuhle pěknou hru zdarma, bez instalace či jakékoliv registrace.


Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé