Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Polská vlajka

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Polská vlajka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Polská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro studenty, vlajky, E-learning, škola, geografická online hra, učební pomůcka, vzdělávací hry, testy s vlajkami, vzdělávací hra, zadarmo, procvičování, naučné testy, pro děti, výukové materiály, výukový program, zábavné testy, inteligentní hry, zdarma, zeměpisné hry, základní škola, na PC, geografie, testy, pro školáky, online, výuková hra, školní pomůcka

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace nebo instalace.


Další doporučené online testy a zajímavé kvízy pro děti