Zeměpisné kvízy, testy

Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajkaPuzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Vyzkoušet online test, hru Polská vlajka zdarma

Líbí se vám vzdělávací hra Polská vlajka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.


 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Vzdělávací hra Polská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: výuková hra, geografická online hra, zeměpisné kvízy, hlavní města, zadarmo, geografie, inteligentní hra, Polská vlajka, učební pomůcka, pro studenty, online, Puzzle, inteligentní hry, na PC, pro učitele, výuková pomůcka, vědomostní test, vědomostní kvíz, škola, výuková aplikace, studijní pomůcka, testy s vlajkami, naučné testy, procvičování, pro děti, zeměpisné hry, zábavné testy

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Nemusíte nic instalovat, nikde se registrovat, prostě hrajte zdarma.


Jiné kvízy, vzdělávací hry a online testy