Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Vlajka USA, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Vlajka USA

Vlajka USA je patrně nejrozšířenější vlajkou na světě. Znají ji občané všech států světa. Pro někoho je americká vlajka symbolem svobody a dobra, pro jiné je symbolem zla, světového četníka a agresora. Nicméně zapomeňme na politiku a zahrajte si tuto jednoduchou puzzle hru ve které skládáte vlajku USA z jednotlivých dílků.

Vzdělávací online hra Vlajka USA, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahájit výukovou online hru Vlajka USA

Zaujala vás naše hra Vlajka USA? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Vlajka USA patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Vlajka USA, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro učitele, vzdělávací hry, cvičení, škola, online, výukový program, studijní pomůcka, hlavní města, školní pomůcka, výukové materiály, pro děti, základní škola, zadarmo, procvičování, vědomostní test, pro studenty, Vlajka USA, naučné testy, adobe flash player, výuková aplikace, testy, vzdělávací hra, vědomostní kvíz, výuková hra, na PC, výuková pomůcka, geografická online hra

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Před spuštěním online aplikace nemusíte nic instalovat, není třeba se registrovat, hrajte a učte se zdarma.


Vyberte si jiné online výukové aplikace - testy