Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak konvertovat, kterak editovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, konfigurační soubory apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, kterak editovat, v čem upravit, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak spustit, jak převést soubory následujících typů: komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web, dokumenty, systémové soubory apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílecí hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Deskovky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Akční gamesky, Logické hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Světové vlajky, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Texty nejznámějších vánočních koled, V, počítače, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Uganda, zábava, Nejhranější hry online, volný čas, odkazy

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Síť, volný čas a zábava

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, notebook, smartphone, obrazovka počítače, PC, ultrabook, displej, monitor, tablet, počítač, phablet a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, OSX, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 7, Linux Ubuntu, Android, Chrome OS, Linux Mint, Windows 10. Nejlepší obrázky na plochu zdarma z kategorií sportovní a závodní auta, fraktály, flóra, stromy, květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, free wallpapers, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, ptáci, velkoměsta a noční život, fantasy. Stahujte v rozlišení 800x1280, 1920x1280, 1280x720, 1366x1024, 1536x2560, 750x1334, 1280x800, 1800x1440, 800x600, 4800x1200, 1920x1440, 412x846, 3200x1800, 1280x768, 2560x1440, 1280x960 atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Keywords:zeměpis, F, zadarmo, Super online hry zdarma, Adventní svícen, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Adventní magazín, internet, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Webové online testy zdarma, info, Online životopisy, biografie

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ovoce, dopravní prostředky, nápoje, jídlo a nápoje, mapy, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, hmyz, náboženství, přístroje, symboly, osobnosti a lidé, muži, hudba, sport, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, rostliny, květiny, ptáci, smajlíci a emotikony atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Klíčová slova: humor, F, URL, Cuba, Vlajky amerických států USA, Online vánoční webzine, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam souborových přípon, Světové vlajky, výukové pomůcky

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sebevražda, Američan, Čech, Country, ČSSD, Císař, Scénárista, Křesťanství, New York Rangers, Svatý, Zpěvačky, Habsburkové, Trenérka, Zlatý slavík, Angličané, Kněz, Ital, Režisér, Charta 77, Imitátor, Archivář, Generalissimus, Ministr, Slováci, Florida Panthers, Historik, Rakousko-Uhersko, Ministři, Poprava, Pop, Československo, Faraon, Prezidenti ČR, Čeští králové, Zpěvačka, Esejista apod.

Fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, volný čas a zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro smartphone, mobil, počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, tablet, mobilní telefon, phablet, notebook, ultrabook a pro operační systémy Android, Chrome OS, Slackware, Mac, Windows 98, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Mint. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, květiny, kytky, wallpapery, budovy a stavby, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, auta, noční města, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, zvířata, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, rostliny, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 393x786, 1800x1440, 1920x1440, 1152x1920, 375x667, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 1152x864, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 1440x960, 1280x800, 1440x900, 800x600, 375x812, 1024x600 atd.

Klíčová slova: školství, Dopravní značení, Hry pro kluky, Vánoční rostliny a květiny, PC pozadí pro Windows, Kliparty pro dokumenty, V, Střední Amerika, linky, zdroje informací, odkaz

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, významné osobnosti, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sebevražda, Američan, Čech, Country, ČSSD, Císař, Scénárista, Křesťanství, New York Rangers, Svatý, Zpěvačky, Habsburkové, Trenérka, Zlatý slavík, Angličané, Kněz, Ital, Režisér, Charta 77, Imitátor, Archivář, Generalissimus, Ministr, Slováci, Florida Panthers, Historik, Rakousko-Uhersko, Ministři, Poprava, Pop, Československo, Faraon, Prezidenti ČR, Čeští králové, Zpěvačka, Esejista apod.

Fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O škole, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Náš tip, volný čas a zábava

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v notebook, smartphone, počítač, PC, mobilní telefon, ultrabook, phablet, mobil, tablet, monitor, displej a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 7, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Microsoft Windows Vista, Linux Mint. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, nature - příroda, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fantasy, flóra, stromy, ptáci, vesmír, kosmos, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 800x1280, 640x480, HD 1280x720, 1920x1080, 1600x900, 1024x600, 1920x1440, 360x640, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1800x1440, 1200x1920, 2160x3840, 2560x1440, 768x1024 atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značky, zdarma, multimédia, zajímavosti, Jmenovky na dárky k vytištění, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online kvízy, Webové html5 hry zdarma, internetové stránky, cestování, hyperlinky, Recepty na vánoční pokrmy,

Jeden fór na závěr. Vtip Válka a hokej: Jaký je rozdíl mezi hokejem a válkou? Žádný. Když skončí, ať vítězové či poražení, všichni musí vyklidit bitevní pole.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Tipy na romantické vánoční filmy
Zajímavé internetové odkazy
Cestovatelské stránky
Naše tipy
Samolepky na dárky
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.