Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Alabama, Florida, Texas, Virginie, Tennessee, Mississippi, Wyoming, Wisconsin, New Hampshire, Oregon, Oklahoma, Missouri, Severní Karolína, Jižní Dakota, Idaho, Vermont, Minnesota, New Jersey, Rhode Island, Severní Dakota, Arkansas, Arizona, Pensylvánie, Iowa, Utah atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Akční hry, Animace, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Střílečky a tak dále.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: počítače, Online hry zdarma, Vlajky států USA, Online geografické testy zdarma bez registrace, París Saint-Germain F.C., Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Adventní magazín, Obrázek modrá kraslice, výukové pomůcky, zadarmo, F, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat následující typy souborů: komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů apod.

Moudra, úsloví, výroky, bonmoty, moudrosti, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, úsloví, výroky, bonmoty, moudrosti, motta, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Státy a jejich prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, fóry, vtipné texty, vtípky, frky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O mužích, O škole apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Keywords:kuriozity, Přehled formátů souborů, pro dospělé, Životopisy osobností, Tapety na plochu zbraně, Online adventní magazín, linky, tipy, Velikonoční blahopřání s názvem Roztomilý zajíček, Obrázky, kliparty, Prapory regionů a království, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: K, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety se zvířaty na plochu PC, A, Super online hry zdarma, M, Omalovánky pro malé děti, Online hry zdarma, internetové stránky, odkazy, weby

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Anekdoty, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značky, B, Velikonoční hra chytání vajíček, webové stránky, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Velikonoční motiv, Free game online hry, info, Super online kvízy

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, herci a herečky, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rétorika, AIDS, Sci-fi, New York Rangers, Český slavík, Komunisté, Lord, Novinář, Rakušan, Obchodník, Válka, Renesance, Masový vrah, Prezidenti USA, Vůdce, Starověký Egypt, Závodník, Ministr, Diplomat, Olympijští vítězové, Pop, Politik, Ministr zahraničí, Architekt, Protektorát, Voják, Egypt, Státník, Exilový prezident, Mim, Dabérka, Herec, Producent, Miliardáři, Itálie, Sebevražda apod.

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Sportovní a podobně.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nobelova cena, Miliardáři, Komik, Kněz, Novinář, První republika, Manýrismus, Hokej, Svatý, Zpěvačka, Prezident, Boston Bruins, Máj, HIV pozitivní, Faraon, Režisér, Mim, Český slavík, Trest smrti, Imitátor, Hejtmani, Poslanci, KHL, Filozof, Hokejisté, Trenérka, Teolog, Atentát, Češi, Dramatik, Francie, Voják, Rakousko-Uhersko, Mluvčí, Maršál, Lord apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, politika, filozofie, vlastnosti, osobnosti, státní správa, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, historie, psychologie, zločin a právo, záliby, rodinné vztahy, přezdívky, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, žurnalisté a novináři, lékařství atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Přehled zkratek a akronymů, odkaz, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení, URL, Superhry a hry online zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, pro děti, zeměpis, Srandovní textová blahopřání k Velikonocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla "někdo", ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek velikonoční kuře
Zajímavé internetové odkazy
Co je to Kalkýš?
Partnerské weby
Cristiano Ronaldo fotbalista
Tipy na zajímavé weby
Online velikonoční omalovánky zdarma
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.