Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Bojové hry, Animace, Logické hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Závody aut, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Závody aut, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Strategie a tak dále.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro tablet, displej, PC, počítač, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, notebook, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows Me, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, OSX, Windows 98, Mac, Lubuntu, Windows XP. Tapety na PC z kategorií letadla, noční města, rostliny, sportovní pozadí, zvířata, moře, oceány, pláže, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hudební tapety, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, auta, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Stahujte v rozlišení 640x480, hi res 2560x1920, 1280x854, 1600x900, 360x720, 1536x864, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1920x1280, 375x667, 2048x1536, 1152x864, 1600x2560, 1800x1440, 320x568 atd.

Síť, počítače a internet

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: weby, cestování, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Raw vánoční cukroví, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, Vlajky států a zemí světa, Jak vypadá jmelí?, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, kuriozity

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, počítače a internet

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Naleznete zde Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky, Sportovní, Střílečky, Klasické, Vánoční online hry, Logické, Závodní, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie, Vlajky spojených států amerických, Databáze osobností Kdo je to?, Santa se sobem, Přehled souborových přípon, humor, Vlajky měst České republiky, Elektronické obrázkové vánoční přání ke stažení zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, tipy, Světové vlajky

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: F, Webové html5 hry zdarma, R, Adventní dekorace - řetězy, Seznam zkratek a akronymů, H, URL, Historické vánoční ozdoby, webovky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky států USA, Databáze osobností Kdo je to?

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Full HD tapety na PC - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, monitor, tablet, phablet, PC, mobil, ultrabook, displej, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Slackware, Java ME, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10, Linux Mint, Windows 7, Windows 98. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, motorky, motocykly, květiny, kytky, letadla, rostliny, příroda, krajina, zvířata, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 320x568, 1366x1024, 2048x1080, 768x1024, 2560x2048, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1920x1280, 375x667, 854x480, 360x760, 1920x1200, 1600x1200, 2160x3840 atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Internet, síť, počítače a internet

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, chemie, nástroje, stavebnictví, sport, psychologie, nemoce, kultura, literatura, politika, filozofie, příroda, matematika, technika, český jazyk, zkratky, nápoje, náboženství a křesťanství, bankovnictví, účetnictví, školství, materiály, různé, internet atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, písma, fonty, systémové soubory, konfigurační soubory, grafiku, internet a web, komprimace dat, dokumenty, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značky, zdroje informací, Samolepky a jmenovky na dárky, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, Free game online hry, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Seznam zkratek a akronymů, Adventní magazín, školství

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Full HD tapety na PC - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, mobilní telefon, monitor, tablet, phablet, PC, mobil, ultrabook, displej, smartphone, notebook a pro operační systémy Windows Server 2012, Slackware, Java ME, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10, Linux Mint, Windows 7, Windows 98. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, auta, budovy a stavby, motorky, motocykly, květiny, kytky, letadla, rostliny, příroda, krajina, zvířata, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1440x2560, 320x568, 1366x1024, 2048x1080, 768x1024, 2560x2048, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1920x1280, 375x667, 854x480, 360x760, 1920x1200, 1600x1200, 2160x3840 atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, v čem upravit, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Náš tip, počítače a internet

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, věda, dopravní prostředky, sport, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, láska, mapy, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, hmyz, nástroje a přístroje, muži, ženy a dívky, symboly, Vánoce a Advent, ovoce, auta, hudba, zvířata, rostliny atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Oblíkačky, Hry s koňmi, online html5 hry, Akční gamesky, Logické hry, Farmářské hry, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: zeměpis, pro dospělé, Dopravní značení, pro děti, linky, Mesin slot, Staré hry online, F, Nejhranější online hry zdarma, Online vánoční magazín, A, webové stránky, Bacará,

Několik fórů na závěr. Vtip Schytala to tchýně: Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Blahopřání vánoční
Doporučené odkazy
Kasína
Naše tipy
Grenada
Partnerské weby
Five-card draw
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.