Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Nevada, Alabama, Minnesota, Maryland, Washington, Wyoming, New York, Iowa, Kalifornie, Florida, Montana, New Jersey, Nebraska, Mississippi, New Hampshire, Kentucky, Havaj, Tennessee, Kansas, Georgie, Aljaška, Rhode Island, Delaware, Jižní Dakota, Indiana atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Náš tip, zábava, důležité informace

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Střílečky, Animace, Postřehové hry, Karetní hry, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: internet a web, komprimace dat, písma, fonty, video soubory, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, cestování, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázek růžový králíček, č, Dopravní značky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Manchester United FC, R, weby, URL, Americké federální vlajky

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, školství, lékařství, mytologie, národnost, umělci, křesťanství, poruchy, sport, fikce a fantasy, psychologie, vlastnosti, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, věda, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, záliby, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé atd.

Síť, zábava, důležité informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj apod.

Keywords:info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, Vlajka Nového Zélandu, zábava, výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, Eliza Dushku, Obrázky na PC, Super online kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Wallpapery na PC ke stažení - wallpapery do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na PC ke stažení. můžete využít v ultrabook, notebook, mobilní telefon, mobil, displej, tablet, smartphone, počítač, phablet, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10 Mobile, FreeBSD, Android, Windows Server 2012, Windows XP, Linux Fedora, Slackware, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Windows 95. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Formule 1, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, tenisté a tenistky, fraktály, oceán, moře, pláže, zvířata, motorky, hmyz a pavouci, květiny, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 1920x1280, 320x568, 393x786, 800x1280, 375x812, 2560x1440, 1152x768, 1600x900, 2560x1920, 1080x1800, Full HD 1080x1920, 1152x1920, 1440x2560, 2160x3840, 800x600, 1920x1080 Full HD atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Online biografie, životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Livre de coloriage, Obrázky, kliparty, Prapory českých měst, pro děti, Kasína, Hry pro dívky online, Online biografie, životopisy osobností, internetové stránky, Nejhranější online testy a kvízy

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta

Slavné citáty, Rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Pensylvánie, New York, Arkansas, Iowa, Nové Mexiko, Kansas, Nebraska, Montana, Illinois, Severní Karolína, Maine, Jižní Karolína, Nevada, Oregon, Delaware, Kentucky, New Jersey, Západní Virginie, New Hampshire, Florida, Jižní Dakota, Idaho, Mississippi, Oklahoma, Utah atd.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky Vybírejte z kategorií Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Závodní, parkování - parkovačky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Klasické, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie a podobně.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: V, zeměpis, zdroje informací, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Wallpapers na PC, R, multimédia, Filmy, natáčení, střih, Hry pro nejmenší online, počítače, odkaz

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta

Slavné citáty, Rčení, aforismy, moudrosti, úsloví, bonmoty, myšlenky, motta, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Informace, zábava, důležité informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií technika, latina, stavebnictví, sport, materiály, cestování, školství, příroda, rostliny, účetnictví, politika, počítače, zločin a právo, věda, literatura, český jazyk, nápoje, různé, software, filozofie, hardware, zkratky, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika atd.

Wallpapers na PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. doporučujeme pro tablet, mobilní telefon, smartphone, monitor, PC, počítač, ultrabook, notebook, phablet, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Slackware, Windows XP, OSX, Lubuntu, Chrome OS, Linux Mint, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, macOS, Microsoft Windows 8, Windows 7. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií sportovní pozadí, dopravní prostředky, voda a bubliny, hudební tapety, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, jídlo a nápoje, příroda, krajina, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows. Vyberte si rozměr z 1280x768, 1920x1280, 800x600, HD 1280x720, 375x667, 800x1280, 1152x1920, 2560x1440, 1024x600, 1280x960, 640x480, 1800x1440, 412x846, 768x1024, 2160x3840, 1440x900 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: kuriozity, A, V, internet, Dopravní značení, Baccarat card game, odkazy, Webové online hry zdarma, zadarmo, pro dospělé, zajímavosti, humor, Kasina,

Několik fórů na závěr. Vtip Sekačka: „Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Partnerské weby
Coloring book, Adult, children online free
Zajímavé internetové odkazy
South Africa
Tipy na zajímavé weby
Liechtenstein
Naše tipy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.