Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Super free web games zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Oddechové, Logické, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky a podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: linky, Kliparty pro dokumenty, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější hry online, Sexy Jessica Alba, weby, Hry pro kluky, výukové pomůcky, Celebrita Monica Bellucci, humor, Pozadí na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Hry pro děti, Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Keywords:zeměpis, Nejlepší zeměpisné kvízy, info, Webové online hry zdarma, Poker na internetu, Super free web games zdarma, Online životopisy, biografie, Stručný encyklopedický slovník, Catherine Bell, tipy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled přípon a koncovek souborů

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, hudební zkratky, země EU, úřady a ministerstva, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, hudba, přístroje, halloween, nápoje, ženy a dívky, muži, sport, nástroje a přístroje, věda, hmyz, stavby, rostliny, symboly, auta, mapy, jídlo a nápoje, ptáci, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, zvířata, Vánoce a Advent atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, dokumenty, video soubory, koncovky souborů, grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: zdarma, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Blahopřání nejen k narození miminka, pro děti, pro dospělé, URL, Předpověď počasí, Tapety na plochu počítače, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, zdroje informací

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Orlík, Prezidenti USA, Válka, Imitátor, Architekt, Philadelphia Flyers, Atentát, Dramatik, Sebevražda, Druhá světová válka, Textařka, Lord, Spisovatel, Dallas Stars, Starověký Egypt, Prezident, Olympijští vítězové, Hejtman, Francouz, Režisér, Generalissimus, Zpěvačka, Pedagog, Podnikatel, Vrah, Císař, Miliardáři, Zlatý slavík, New York Rangers, První republika, Olympijský vítěz, Trenérka, Avangard Omsk, Historik, Závodník apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, filozofie, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, věda, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, historie, žurnalisté a novináři atd.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Vtipy, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O zvířátkách, O ženách, O Windows, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O škole, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi apod.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Oddechové, Karetní a podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, vojenské hodnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva, státy usa, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Biografie Beyoncé Knowles, webovky, Státní vlaječky, prapory, hyperlinky, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, A, Free game online hry, Vše o Vánocích

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardář, Orlík, Prezidenti USA, Válka, Imitátor, Architekt, Philadelphia Flyers, Atentát, Dramatik, Sebevražda, Druhá světová válka, Textařka, Lord, Spisovatel, Dallas Stars, Starověký Egypt, Prezident, Olympijští vítězové, Hejtman, Francouz, Režisér, Generalissimus, Zpěvačka, Pedagog, Podnikatel, Vrah, Císař, Miliardáři, Zlatý slavík, New York Rangers, První republika, Olympijský vítěz, Trenérka, Avangard Omsk, Historik, Závodník apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, filozofie, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, lékařství, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, věda, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, křesťanství, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, historie, žurnalisté a novináři atd.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako fyzika, nástroje, matematika, internet, ekonomie a ekonomika, latina, jídlo, technika, nemoce, nápoje, politika, zločin a právo, věda, hardware, český jazyk, lékařství a medicína, cestování, počítače, psychologie, sport, bankovnictví, software, literatura, náboženství a křesťanství atd.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Colorado, Tennessee, Utah, Kentucky, Oklahoma, Maryland, Indiana, Wyoming, Connecticut, Vermont, Florida, Ohio, Virginie, Oregon, Illinois, Alabama, Missouri, Mississippi, Havaj, New Hampshire, Západní Virginie, Texas, Kalifornie, Jižní Karolína, Jižní Dakota atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, Obázek Bneta, Prapory všech zemí světa, H, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázky na PC ke stažení, školství, Biografie slavných osobností, Manchester United fotbal Anglie, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Otcova rada: Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy na užitečné weby
Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra
Doporučené internetové odkazy
Free style - volný styl
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Roulette Spielsysteme
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.