Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Dále doporučujeme, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Státy a jejich prapory, PC tapety pro Windows, Seznam souborových přípon, Sexy Kelly Clarkson, zdroje informací, Skvělé hry online zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky k vybarvení, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, počítače, výukové pomůcky

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - wallpapery na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. vhodné pro počítač, displej, tablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, smartphone, phablet, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows Me, Android, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 10, Windows 7, Windows 95, Slackware, macOS. Full HD wallpapery ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Rally, závody aut, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, fraktály, velkoměsta a noční život, ptáci. Stahujte ve velikostech 375x812, 768x1024, 1024x600, 360x760, 360x720, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1440x960, 1920x1080, 2560x1600, 1536x2048, 3200x1800, 1280x854, 375x667, 412x846, 1152x768 atd.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy apod.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Vše o Vánocích, Vlajky států USA, Přehled přípon a koncovek souborů, Antistresové omalovánky, Prapory všech zemí světa, tipy, Nejhranější online hry zdarma, Norway, linky, Free game online hry, Dopravní značení

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné vztahy, křesťanství, zločin a právo, osobnosti, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, mytologie, záliby, poruchy, sport, profese a zaměstnání, národnost, věda, přezdívky, školství, filozofie, žurnalisté a novináři, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, lékařství, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit soubory těchto typů: internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, dokumenty, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, video soubory apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, věda, cestování, psychologie, lékařství a medicína, internet, technika, zkratky, nástroje, filozofie, kultura, různé, latina, fyzika, počítače, nemoce, software, jídlo, nápoje, matematika, náboženství a křesťanství, účetnictví, zločin a právo, český jazyk atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Wallpapers na PC - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. doporučujeme pro smartphone, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobil, mobilní telefon, počítač, PC, notebook, monitor a pro operační systémy macOS, Java ME, Lubuntu, Linux Mint, Windows 98, Windows 7, Windows Me, Windows NT, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Android. Obrázky na PC ke stažení z kategorií fantasy, zvířata, Rally, závody aut, nature - příroda, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1152x1920, 1440x960, 320x568, 1680x1050, 1366x1024, 1280x960, 1080x1800, 1920x1200, 800x1280, 412x846, HD 1280x720, 1536x2048, 1024x768 atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Archivář, Zpěvačky, KSČ, Francie, Lord, Textařka, Továrník, Český slavík, Vrah, Vládce, Obchodník, Podnikatel, Zpěvák, Zlatý slavík, Nobelova cena, Pittsburgh Penguins, Historik, Romantismus, Slováci, Generalissimus, Vražedkyně, Sochař, Gymnasté, KHL, Hejtmani, Diplomat, Voják, Československo, Režisér, Rock ‚n‘ Roll, Kancléř, Američan, Slovák, Miliardáři, HIV pozitivní, Fotograf apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, cestování, doporučujeme, Real Madryt CF, H, volný čas, Hry pro dívky online, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Prapory českých měst, Online životopisy, biografie, Online životopisy, biografie slavných osobností

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, zkratky, latina, zločin a právo, technika, jídlo, cestování, kultura, materiály, internet, nemoce, psychologie, chemie, bankovnictví, český jazyk, fyzika, sport, matematika, filozofie, počítače, účetnictví, literatura, politika, nástroje atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní věnec, Slámový adventní věnec, Kapr, Adventní kalendář, Koledy, Skleněné ozdoby, Keramika, Ostrava, Staroměstské náměstí, Silvestr, Patchwork, Wallpaper, Recepty, Smrk, Vánoční filmy, Atmosféra, Košíčky, Brno, Rumové řezy, Samolepky, Sám doma, Korálky, Vánoční světýlka, Perníčky, Anděl, Vánoční ubrusy, Plzeň, Televize, Třásně, Svíčky, Tablet apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia, Athletic Club, odkazy, odkaz, zdarma, Vlajky zemí jižní Ameriky, č, hyperlinky, weby

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, zkratky, latina, zločin a právo, technika, jídlo, cestování, kultura, materiály, internet, nemoce, psychologie, chemie, bankovnictví, český jazyk, fyzika, sport, matematika, filozofie, počítače, účetnictví, literatura, politika, nástroje atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Informace, cestování, hry a informace

Tapety na PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, počítač, notebook, monitor, smartphone, displej, tablet, PC a pro operační systémy Windows 95, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Android, macOS, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, rostliny, Roztomilá zvířátka, letadla, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 393x786, 320x568, 1024x768, 1440x900, hi res 2560x1920, 412x846, 1600x2560, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 768x1024, 750x1334 atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Anekdoty, ftipy, vtipy, frky, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtipy, frky, vtípky, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O ženách apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: Tapety na PC, zeměpis, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, Vše pro kolo, Wallpapers na PC, humor, Kliparty pro Office, Obrázky, kliparty, internet, Dopravní značky, Britney Spears, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Baccarat card game
Doporučené odkazy
Thierry Henry
Zajímavé internetové odkazy
Anonymní proxy server
Partnerské weby
Anna Kurnikovová
Naše tipy
Tapety na plochu flóra a květiny
Tipy na zajímavé weby
Přání a přáníčka

Děkujeme vám za vaši návštěvu.