Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, školství, lékařství, sport, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, podnikání a podnikatelé, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, umělci, filozofie, věda, historie, politici, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání atd.

Informace, internet, počítače, hry

Super online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Závody aut, Adventury, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Střílečky, Hry pro dva hráče, Strategie, Logické hry a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií internet, náboženství a křesťanství, matematika, nemoce, lékařství a medicína, věda, sport, bankovnictví, materiály, latina, rostliny, jídlo, technika, ekonomie a ekonomika, software, filozofie, různé, zločin a právo, počítače, fyzika, chemie, politika, příroda, literatura atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: č, zdroje informací, Super online hry zdarma, Hry pro dívky online, Mozambique, internetové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cristiano Ronaldo, webovky, V, zábava, odkaz

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, jak spustit, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, koncovky souborů, grafiku, dokumenty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, internet a web, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, různé, cestování, ekonomie a ekonomika, materiály, zločin a právo, stavebnictví, filozofie, náboženství a křesťanství, fyzika, software, politika, latina, literatura, internet, chemie, matematika, kultura, rostliny, nástroje, zkratky, lékařství a medicína, příroda, technika atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj apod.

Keywords:linky, multimédia, Online adventní magazín, K, Vánoční svícen, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, Adventní dekorace - řetězy, Přehled formátů souborů, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, displej, PC, mobilní telefon, mobil, notebook, tablet, smartphone, monitor, phablet, počítač a pro operační systémy Android, SUSE Linux, Windows XP, Mac, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, fraktály, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, motorky. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 1080x1800, 360x640, 360x760, 1152x864, 1920x1280, 2048x1080, 640x480, 4800x1200, 1536x2048, 1080x1920, 1440x900, 800x600, 1600x900 atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, měny, geocaching, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: tipy, hyperlinky, Dopravní značky, Tichá noc, volný čas, Kliparty zdarma, doporučujeme, Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů, ú, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vtipy, černý humor, frky, kameňáky, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, černý humor, frky, kameňáky, fórky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Přehled státních vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, školství, Webové html5 hry zdarma, Biografie slavných osobností, Recepty na vánoční pokrmy, Webové online testy zdarma, webové stránky, URL

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Pro dívky, Akční hry, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Závody aut, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Sci-fi, Protektorát, Charta 77, ČSSD, Nobelova cena, Miliardáři, Vládce, Křesťanství, Philadelphia Flyers, Zavražděn, Brno, Právník, Egypt, Režisér, Herečka, Druhá světová válka, Prezidenti USA, Olympijský vítěz, Politik, První republika, Žhavé výstřely, Básník, Mluvčí, Zpěvák, Starověký Egypt, Itálie, Malíř, Královna, Komunista, Češi, Historik, Textařka, Vůdce, Válka, Rock ‚n‘ Roll apod.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

úsloví, aforismy, hlášky, motta, bonmoty, moudra, myšlenky

Slavné citáty, úsloví, aforismy, hlášky, motta, bonmoty, moudra, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: Federace USA, Tapety na PC, Super online flash hry, Nejlepší online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Avril Lavigne, info, humor, odkazy, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Televize a jejich vysílání o Vánocích, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Pěstování vánoční hvězdy
Partnerské weby
Valentýnská blahopřání, ke sňatku, k narozeninámm, adventní přáníčka
Naše tipy
Jennifer Lawrence
Doporučené odkazy
Omalovánka Santa se sobem
Zajímavé internetové odkazy
Sněhulák
Tipy na zajímavé weby
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.