Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Vtipy, ftipy, vtípky, anekdoty, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, vtípky, anekdoty, fórky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, země EU, vojenské hodnosti, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sport, přezdívky, Spisovatelé a básníci, historie, věda, fikce a fantasy, politici, poruchy, zločin a právo, psychologie, nadpřirozené osoby, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, osobnosti, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, žurnalisté a novináři, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, národnost, umělci atd.

Klíčová slova: Nej hry online, zábava, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Obrázek darované vajíčko, info, Prapory českých měst, Obrázky na plochu PC, Srandovní textová velikonoční přáníčka, humor, Online adventní magazín, kuriozity, V

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Papírový vánoční stromek, Televize, Rostliny, Santa Claus, Nový rok, Bramborový salát, Keramický adventní věnec, Dia, Husarské knoflíky, Kavkazská jedle, Přáníčko, Jmenovka, Strom, LED svíčky, Košíčky, Alkoholový kalendář, Vánoční stromeček, Pokrmy, SMS, Křesťanství, Tisk, Wallpaper, Vánoční stromek, Mrazík, Vinná klobása, Anglicky, Láska nebeská, Vánoční trhy, Sněhulák, Ohňostroj, Kinder apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Super free web games zdarma

Všem hráčům doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Karetní, Logické, Klasické, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Závodní, Oddechové, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky a podobně.

Keywords:webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Vlajky měst a obcí České republiky, Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD pozadí na PC, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam státních vlajek

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, země EU, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Generalissimus, Překladatel, Husité, Gymnasté, Válka, Zpěvačka, Ital, Vrah, Angličané, Boston Bruins, Komunisté, Komunista, Svatý, Normalizace, Státník, Trenérka, Charta 77, Scénárista, Fotograf, Kladno, Nežijící, Herec, Němci, Prezidenti ČR, Američan, Itálie, Slováci, Mim, Trest smrti, Country, Životopis, Filozof, Ministři, Herečka, Císař, Egypt apod.

Klíčová slova: pro děti, cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek strašidelné vajíčko, H, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Seznam zkratek a akronymů, Přehled přípon a koncovek souborů, počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Náš tip, technika, kultura, informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, jak spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit soubory následujících typů: komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Adventní magazín, Pozadí na plochu počítače, Obrázky malovaných vajíček, zadarmo, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky, Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení, linky, Nejhranější online hry zdarma, tipy

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Informace, technika, kultura, informace

Hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, výroky, bonmoty, moudra, aforismy, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o smrti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nový rok, LED svíčky, Koledy, Osvětlení, Slámový adventní věnec, K Vytisknutí, Umělý vánoční stromek, Rumové řezy, Přání, Vánoční stromeček, Vánoční svíčky, Papírové ozdoby, Vánoční ubrusy, Tapeta, bezlepkové cukroví, Vídeň, Jmenovka, Dia, Vánoční tapety, Santa Claus, Vánoční koledy, Jídlo, Vánoční kaktus, Filmy, Korálky, Píseň, Sněhová vločka, Perníčky, Pokrmy, Linecká kolečka, Vídeňský punč apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Onlinovky zdarma, Online testy zdarma bez registrace, internet, Přehled vlajek USA, Omalovánky pro děti online, volný čas, odkaz, Obrázky na PC, multimédia, Vlajky spojených států amerických, zdroje informací, Velikonoční omalovánka kuřátko online k vybarvení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Doporučené internetové odkazy
Poker
Tipy na užitečné weby
Obrázky ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Naše tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Linky na partnerské weby
Vánoční kliparty ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.