Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: zadarmo, Online adventní magazín, Dopravní značení, M, Velikonoční omalovánka, cestování, Webové online testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, Seznam zkratek a akronymů, webovky, tipy, Vlajky měst a obcí České republiky

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Orlík, Olympijští vítězové, Producent, Zavražděn, Ekonom, Herec, Mim, Sebevražda, Spisovatel, Itálie, Fotograf, Herečka, Žhavé výstřely, Generalissimus, Renesance, Vůdce, Zpěvačka, Životopis, Čech, Trest smrti, Vražedkyně, Voják, Manýrismus, Normalizace, Podnikatel, Křesťanství, Francouz, Rétorika, Česká královna, Svatý, Charta 77, New Jersey Devils, Habsburkové, KHL, Američané, Avangard Omsk apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, chemie, matematika, školství, internet, nástroje, lékařství a medicína, zločin a právo, účetnictví, latina, filozofie, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, materiály, nápoje, počítače, hardware, fyzika, politika, nemoce, sport, věda, jídlo, software atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fóry, fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Fóry, fórky, vtípky, kameňáky, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O manželství, O mužích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Němcích apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj apod.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:zajímavosti, Životopisy slavných osobností, F, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tapety na plochu zvířata, internetové stránky, Ilustrační obrázky, kuriozity, Charlize Theron, zeměpis, Onlinovky zdarma, internet

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: R, Nejlepší online hry zdarma, Státní prapory, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Seznam souborových přípon, humor, Slovník pojmů Co je to?, AC Milán, doporučujeme, odkaz, hyperlinky, Hry pro kluky

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Myšlenky, výroky, hlášky, moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, hlášky, moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: pro děti, Nejhranější hry online, pro dospělé, Stavil se tu zajíček!, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky na PC, weby, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, linky, Dopravní značky, Webové online testy zdarma

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Myšlenky, výroky, hlášky, moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, hlášky, moudra, aforismy, bonmoty, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o smutku od různých známých osobností.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zpěvačka, Zavražděn, Režisér, KSČ, Rakušan, Maršál, Florida Panthers, Prezidenti ČR, Miliardáři, Politik, Češi, Česká královna, Ital, Kladno, Antropolog, Masový vrah, NHL, Romantismus, Továrník, Lord, Nežijící, Poslanec, Francouz, Hudba, Vojevůdce, Obchodník, HIV pozitivní, Československo, Boston Bruins, Prezident, Diplomat, AIDS, Upálen, Kancléř, Pedagog, Manýrismus apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Rostliny, Šišky, Vánoční tapety, Silvestr, Přání, Vánoční filmy, Sněhulák, Vykrajovátka, Pozadí, Bůh, Alkoholový kalendář, Řetězy, Milka, Vánoční svícen, Atmosféra, Smrk, Košíčky, Vánoční stromeček, Recepty, Francouzsky, Omalovánky, bezlepkové cukroví, Jmelí, Lego, Linecká kolečka, Píseň, Štěstí, Písnička, Anglicky, Křesťanství apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Striezelmarkt, Ježíšek, Perníčky, Pozadí, Láska nebeská, Štěstí, Linecká kolečka, Přáníčko, Hostina, Vykrajovátka, Historické ozdoby, Anděl, Jarmark, Slámový adventní věnec, Vánoční ubrusy, Kuba, Jesličky, Německy, Adventní neděle, Adventní věnec, Filmy, Šišky, PF, Santa, K Tisku, Skleněné ozdoby, Vánoční dekorace, Borovice, Korálky, Atmosféra, Koleda apod.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, školství, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, Obrázky k svátku, Full HD wallpapers na PC, Kliparty pro dokumenty, Biografie známých osobností, zdroje informací, volný čas, Super online flash hry, Obrázek bílé vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Diskuse: Wikipedie: "Já vím všechno!" Google: "Najdu všechno!" Facebook: "Já znám všechny." Internet: "Beze mě jste v prdeli." Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Saint Vincent and the Grenadines
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Grunge hudební styl
Odkazy na užitečné webové stránky
Fernando Torres footballeur espagnol
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Velikonoční vektorové kliparty pro vaše dokumenty
Tipy na užitečné weby
Co je to Romulus Remus?
Zajímavé internetové odkazy
Veršované sms přání Veselé Velikonoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.