Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Moudrosti, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, bonmoty, motta

Citáty slavných, Moudrosti, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, bonmoty, motta, rozdělené kategorií: citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o víře od různých známých osobností.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

černý humor, vtipné texty, vtipy, fórky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipné texty, vtipy, fórky, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, kameňáky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, černý humor apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: internet, internetové stránky, zajímavosti, Obrázky zdarma, Slova vánoční koledy Dej Bůj štěstí, doporučujeme, Wallpapers na plochu PC, Nejhranější hry online, Stromeček, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů, Tapety na PC zdarma ke stažení

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Havaj, Michigan, Maryland, Utah, Arizona, Pensylvánie, Západní Virginie, Missouri, Tennessee, Wyoming, Indiana, Severní Karolína, Wisconsin, Kentucky, Idaho, Oregon, Nové Mexiko, Kansas, Connecticut, Rhode Island, New Jersey, Mississippi, Georgie, Illinois, Severní Dakota atd.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

World wide web, internet, důležité informace

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií rostliny, sport, cestování, náboženství a křesťanství, literatura, zkratky, český jazyk, politika, filozofie, stavebnictví, počítače, materiály, jídlo, věda, kultura, matematika, nápoje, účetnictví, software, latina, technika, nástroje, bankovnictví, školství atd.

Keywords:Online hry zdarma, Super online hry zdarma, odkaz, cestování, Vlajky bývalých zemí, PC pozadí pro Windows, Nejhranější online hry zdarma, Vše o Vánocích, Obrázky k vybarvení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online geografické testy zdarma bez registrace, počítače

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické a tak podobně.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Informace, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, věda, žurnalisté a novináři, umělci, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, sport, historie, politici, školství, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, mytologie, vlastnosti atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: odkazy, M, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Omalovánky pro malé děti, Pozadí na plochu počítače, weby, Online hry zdarma, Gratulace a přání, Státní prapory všech států, Vlajky spojených států amerických, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti apod.

Náš tip, důležité informace

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Farmářské hry, online html5 hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Deskovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Hry s koňmi apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Schleich, Blahopřání, Patchwork, Tablet, Osvětlení, Štěstí, Jídlo, Stromeček, Linecká kolečka, Štědrý večer, Košíčky, Vánoční tapety, Jezulátko, Vánoční koule, Koledy, Píseň, Sám doma, Ostrava, Pro děti, Šišky, Francouzsky, Vídeň, Adventní trhy, Vánoční ozdoby, Láska nebeská, Milka, Text, Koleda, Vánoční dekorace, Kapr, Drážďany apod.

Vtípky, fóry, kameňáky, anekdoty, frky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fóry, kameňáky, anekdoty, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O mužích, O ženách, O Somálcích, O Slovácích, O ekonomech, O škole, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Dopravní značky, ú, Živý vánoční stromeček, zdarma, F, URL, Omalovánka sněhulák, linky, zadarmo, zábava

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, vojenské hodnosti apod.

Síť, důležité informace

úsloví, motta, hlášky, aforismy, moudra, bonmoty, výroky

Citáty slavných, úsloví, motta, hlášky, aforismy, moudra, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobil, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, phablet, PC, monitor, počítač, smartphone, notebook, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Mac, Windows 95, Java ME, Windows XP, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení z kategorií květiny, kytky, 3D a Abstraktní, rostliny, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, hudební tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, wallpapery, budovy a stavby, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, noční města, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, auta. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 2560x1600, 1920x1280, 360x720, 1280x768, 854x480, 1152x864, 2048x1536, 1440x960, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 800x600, 1152x768, 640x480, 1600x1200 atd.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. lze použít v obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, monitor, phablet, displej, počítač, mobil, PC, tablet, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, FreeBSD, BlackBerry OS, SUSE Linux, Chrome OS, Windows 7. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, fraktály, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní wallpapery, květiny, oceán, moře, pláže, zvířata. Zvolit si můžete rozměry 1024x768, 1920x1440, 1440x960, 1366x768, 1080x1800, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 640x480, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 360x640, 750x1334, 1536x2560, HD 1280x720, 1152x768 atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, zeměpis, F, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Thierry Henry, volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online biografie, životopisy osobností, webové stránky, Webové online hry zdarma, Sněhuláci, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Vánoční obrázky ke stažení
Doporučené odkazy
Charlize Theron
Naše tipy
Flags of the world
Zajímavé internetové odkazy
Když zavládne vánoční atmosféra
Tipy na zajímavé weby
Návod na pěstování vánočního kaktusu
Partnerské weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.