Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Kameňáky, vtipy, fóry, vtípky, fórky, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, fóry, vtípky, fórky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, murphyho zákony, vtipné básničky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: politika, software, materiály, fyzika, filozofie, stavebnictví, bankovnictví, zkratky, školství, sport, rostliny, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, internet, nemoce, kultura, technika, ekonomie a ekonomika, nástroje, psychologie, účetnictví, hardware, latina, příroda atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympiáda, Poprava, Prezidenti, Čeští králové, Olympijský vítěz, Překladatel, Zlatý slavík, Teolog, Sci-fi, Producent, Novinář, Upálen, Kněz, Máj, Politik, Závodník, Hejtmani, Komunisté, Hejtman, Žijící, Brno, Rakousko-Uhersko, Režisér, Křesťanství, Zavražděn, Obchodník, Mluvčí, Žhavé výstřely, Životopis, Válka, Filozof, AIDS, Habsburkové, Orlík, Imitátor, Malíř apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, tablet, mobilní telefon, notebook, počítač, monitor, displej, obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 7, Mac, Linux Xubuntu, Android, SUSE Linux, Chrome OS, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 10, FreeBSD. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, zvířata, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, fantasy, nature - příroda, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 854x480, 1440x2560, 1440x900, 1536x2560, 2560x1600, 360x760, 1600x1200, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1152x1920, 1536x2048, 360x640, 2160x3840, 2048x1080 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam vlajek amerických států, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na PC ke stažení, Full HD wallpapery ke stažení, Gibraltar, Ilustrační obrázky, internetové stránky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webové stránky

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Střílečky, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Bojové hry a tak dále.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Aljaška, Kansas, Arkansas, Kentucky, Virginie, Severní Dakota, Illinois, Alabama, Idaho, Washington, Wisconsin, Montana, Missouri, Ohio, Massachusetts, Rhode Island, New York, Texas, Maryland, Západní Virginie, Louisiana, Kalifornie, Utah, Pensylvánie, Severní Karolína atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Anekdoty, ftipy, vtípky, frky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, vtípky, frky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách apod.

Keywords:Obrázky zdarma, zadarmo, odkaz, Dopravní značení, Lionel Messi, URL, pro dospělé, Hry pro dívky online, Topmodelky a celebrity, tipy, zdarma, Nejhranější hry online

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: parkování - parkovačky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Klasické, Střílečky, Oddechové a podobně.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Poker online card game, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, odkazy, Online omalovánky Sport pro děti, zábava, zeměpis, Online testy zdarma, Dopravní značení

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ekonomech, O škole, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O mužích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Adventury, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Hry pro děti, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, firmy a společnosti, země EU, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, měny, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online . Naleznete zde Sportovní, Pro dívky, Závodní, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Oddechové, Karetní, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online, K, Vlajka prezidenta České republiky, Tapety na PC ke stažení, A, Státní vlajky zemí, Gratulace a přání, zdroje informací, Webové html5 hry zdarma, školství

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O ekonomech, O škole, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O mužích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak exportovat, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak převést, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, video soubory apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Vtipy, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O ženách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O Somálcích, O Windows, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu apod.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, chemie, nemoce, ekonomie a ekonomika, fyzika, nápoje, psychologie, nástroje, věda, cestování, počítače, účetnictví, technika, náboženství a křesťanství, matematika, materiály, jídlo, latina, stavebnictví, lékařství a medicína, příroda, zločin a právo, filozofie, zkratky atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, info, Adventní magazín, Biografie známých osobností, Přehled souborových přípon, Přání, přáníčka, blahopřání, Super free web games zdarma, M, Online geografické testy zdarma bez registrace, V, počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Modelo de Camara web, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Jaderná elektrárna: Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Obrázek Femme fatale
Naše tipy
Otevřený formát
Tipy na zajímavé weby
Svatební blahopřání a texty
Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé internetové odkazy
Vtipy
Doporučené odkazy
Tapety, wallpapery na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.