Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak importovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést soubory následujících typů: spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory, písma, fonty, obrazy disků apod.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Jižní Dakota, Florida, Mississippi, Kalifornie, Minnesota, Arizona, Idaho, Maryland, Oklahoma, Nevada, Texas, Colorado, Montana, Tennessee, Missouri, Západní Virginie, Indiana, Wyoming, Rhode Island, New Jersey, Jižní Karolína, Severní Dakota, Utah, Alabama, Severní Karolína atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Tapety na PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na PC. doporučujeme pro PC, obrazovka počítače, počítač, smartphone, notebook, tablet, phablet, displej, mobil, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 95, Red Hat Linux, Windows 7, Windows NT, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 2000, Linux Ubuntu, Mac. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, budovy a stavby, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, květiny, kytky, zvířata, jídlo a nápoje, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, auta, psi a štěňátka, rostliny, hudební tapety, wallpapery, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 2560x1600, 1280x960, 1440x900, 1920x1280, 640x480, 2048x1080, 1152x864, 360x720, 393x786, 768x1024, 1440x2560, HD 1280x720, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 360x640, 1152x768 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: počítače, školství, Super online kvízy, kuriozity, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zajímavosti, webovky, Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení, pro dospělé, Online testy a kvízy zdarma, M, linky

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Malíř, HIV pozitivní, KSČ, Francouz, Politik, Pop, Miliardář, Prezident, Spisovatel, Husité, Hudba, Svatý, Miliardáři, Císař, Prezidenti USA, Československo, Zpěvačka, Rétorika, Novinář, Ital, Philadelphia Flyers, Kancléř, Žhavé výstřely, Stoletá válka, Hejtman, Američan, Básníci, Vládce, New York Rangers, Architekt, Zpěvák, Generalissimus, Vrah, Nobelova cena, Obchodník, Ministr apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Prapory regionů a království, Online biografie, životopisy osobností, Tapety na PC, Super online flash hry, Textová přáníčka k Velikonocům, Státní prapory států světa, Pozadí na plochu PC, odkaz, Cristiano Ronaldo, Free game online hry, humor, Seznam vlajek měst České republiky

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoční hry, Oddechové, Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, věda, Spisovatelé a básníci, umělci, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, státní správa, nadpřirozené osoby, filozofie, politici, rodinné vztahy, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, školství, přezdívky, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, fikce a fantasy, psychologie atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Ilustrační obrázky, A, Vybarvěte si velikonoční kraslici zdarma, Online životopisy, biografie slavných osobností, Staré hry online, Dopravní značení, A.C. Miláno, volný čas, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, pro děti

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Animace, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak spustit, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Pozadí na PC ke stažení, Online hry zdarma, zábava, odkazy, zeměpis, Obrázky ke stažení, cestování, zdarma, Přehled vlajek USA

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Animace, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Informace, inspirace pro volný čas

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy, černý humor, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O manželství, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O ženách, O ekonomech, O mužích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: tipy, Pozadí na PC, Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, webové stránky, Přáníčko k Velikonocům, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Seznam zkratek a akronymů, Státní prapory států světa, info, Přehled souborových přípon, World countries flags, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Co je to Květná neděle?
Odkazy na partnerské weby
Velikonoční kraslice
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Mexické vejce
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Linky na partnerské weby
Freeware
Tipy na Partnerské weby
Přáníčko Hody, hody, doprovody!

Děkujeme vám za vaši návštěvu.