Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, kameňáky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Dopravní značky, URL, Motokros, motorky, závody, A, Nejhranější online hry zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Wallpapers na plochu počítače, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Nejhranější hry online

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, Slovník pojmů Co je to?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vtipy, pro dospělé, M, Hry pro dívky online, Prodej, inzerce, bazar, Státní prapory všech států, Přehled formátů souborů, webové stránky

Wallpapers na PC - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. vhodné pro displej, tablet, mobilní telefon, monitor, notebook, ultrabook, PC, phablet, počítač, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Chrome OS, Windows 2000, Windows 98, Mac, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 7. Full HD pozadí na PC z kategorií květiny, kytky, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, příroda, krajina, auta, jídlo a nápoje, wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, noční města, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, rostliny, letadla, motorky, motocykly, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte ve velikostech 2560x1440, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 640x480, 800x1280, 1600x900, 1600x1200, 1536x864, 360x640, 1800x1440, 1152x768, 393x786, 1280x768, 360x720, 2048x1536, Full HD 1080x1920 atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní a tak podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Online testy zdarma, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, Livre de coloriage, Přehled vlajek USA, volný čas, internet, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, odkazy, doporučujeme, školství, webovky

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Deskovky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Logické hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Akční gamesky apod.

Moudra, hlášky, bonmoty, myšlenky, výroky, moudrosti, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, bonmoty, myšlenky, výroky, moudrosti, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o zdraví, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Wallpapery na tablet - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na tablet. lze použít v PC, mobilní telefon, počítač, tablet, monitor, mobil, obrazovka počítače, displej, ultrabook, notebook, smartphone a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, OSX, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, macOS, Windows Server 2012, Windows 10, Mac, Windows 10 Mobile, Linux Mint. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, fraktály, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1440x960, 1600x900, 1920x1200, 360x640, 2160x3840, 1920x1280, 1366x1024, 1680x1050, 1024x768, 800x1280, 1152x768, 1600x2560, 412x846, 393x786, HD 1280x720, 1024x600 atd.

Klíčová slova: humor, Ilustrační obrázky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázek Zdravotní sestra, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, Nejlepší školní testy a kvízy, Madonna, Státní prapory všech zemí, Prapory regionů a království, zábava

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Sportovní, Závodní, Klasické, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Vánoční online hry a podobně.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Romantismus, Charta 77, Překladatel, Císař, Producent, Avangard Omsk, Miliardář, Sochař, Upálen, Žijící, Zpěvačky, Pedagog, Ministři, Právník, AIDS, Státník, Imitátor, Esejista, Francouz, Starověký Egypt, Zpěvačka, Dallas Stars, Podnikatel, Žhavé výstřely, Lord, Boston Bruins, Trest smrti, Scénárista, Továrník, Itálie, Ekonom, Ministr, Češi, Generalissimus, Závodník, Vojevůdce apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, kuriozity, výukové pomůcky, weby, zeměpis, Vlajka Rovníkové Guiney, cestování, Full HD tapety na PC zdarma, zdarma, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Wallpapery na tablet, Svátky, jmeniny, kalendář, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Další odkazy:

Taylor Swift
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Charisma Carpenter
Partnerské weby
Afrika
Tipy na zajímavé weby
Arsenal FC England
Naše tipy
Obrázek Těhulky
Doporučené odkazy
Niger

Děkujeme vám za vaši návštěvu.