Zeměpisné kvízy, testy
Geografické kvízy, online učební testy, vzdělávací hry zdarma

Partnerské weby, hry i všeobecné informace

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Motta, výroky, přísloví, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, výroky, přísloví, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudra, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o člověku, přísloví o naději od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Staroměstské náměstí, Lindt, Adventní trhy, Kavkazská jedle, Plocha, Stromeček, Bramborový salát, Omalovánky, Desktop, Keramika, Film, Svíčky, Pastýř, LED svíčky, Alkoholový kalendář, Láska nebeská, Tisk, Schleich, Skleněné ozdoby, Koledy, Přání, Košíčky, Šišky, Vánoční koule, Vánoční filmy, Keramický adventní věnec, Papírové ozdoby, Silvestr, Vánoční stromeček, Vánoční koledy, Smrk apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, internet, pro děti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, Online testy zdarma bez registrace, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Velikonoční tapetka na plochu, Vlajky států USA, Slovník pojmů Co je to?, V, Přehled přípon a koncovek souborů

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vtipné texty, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, fórky, vtipy, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O manželství, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O ženách, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:zábava, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety na plochu počítače, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, zdarma, tipy, Městské a obecní prapory obcí ČR, Vymalovaná barevná vajíčka, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, Nejhranější online testy a kvízy

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, PC, počítač, notebook, smartphone, monitor, ultrabook, phablet, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 10 Mobile, macOS, OSX. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, motorky, fantasy, flóra, stromy, zvířata, Formule 1, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 2560x1600, 412x846, 1280x768, 3200x1800, 1920x1080 Full HD, HD 1280x720, 393x786, 2160x3840, 4800x1200, 1024x600, 2560x2048, 1600x2560, 1680x1050, 1536x2560, 1080x1800, 1280x720 atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, herectví, herci a herečky, vlastnosti, osobnosti, sport, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, poruchy, umělci, filozofie, rodinné vztahy, národnost, lékařství, přezdívky, nadpřirozené osoby, zločin a právo, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci atd.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. NHL, Upálen, Olympijský vítěz, Režisér, Prezident, Romantismus, Masový vrah, Hejtman, Husité, AIDS, Historik, New York Rangers, ČSSD, Kněz, Renesance, Ekonom, Básníci, Filozof, KSČ, Itálie, Poslanci, Zlatý slavík, Habsburkové, Ital, Pop, Královna, Poprava, Herec, Maršál, HIV pozitivní, Faraon, Slovák, Slováci, Pedagog, Mluvčí, Žijící apod.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Imitátor, Olympijský vítěz, Voják, Překladatel, Poslanci, Nobelova cena, Renesance, Spisovatel, Kněz, Filozof, Ministr, New Jersey Devils, Zavražděn, Němci, Avangard Omsk, Prezidenti, Romantismus, Atentát, Miliardáři, Císař, ČSSD, Poprava, Dramatik, Herečka, Teolog, Philadelphia Flyers, První republika, KSČ, Vrah, Český slavík, Sochař, Rakousko-Uhersko, Trest smrti, Angličané, Diplomat apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapery ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, Vlajky všech zemí světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, kuriozity, Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka, Nejlepší online hry zdarma, zdroje informací, URL, Dopravní značky

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Delaware, Kansas, Washington, Kalifornie, Virginie, Arkansas, Wisconsin, Arizona, Ohio, Oregon, Aljaška, Jižní Karolína, Nevada, Kentucky, Montana, Pensylvánie, Connecticut, Missouri, Rhode Island, Maryland, Michigan, New York, Georgie, Oklahoma, Louisiana atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Fórky, frky, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, kameňáky, fóry, ftipy, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Biografie slavných osobností, volný čas, Vtipy, Prapory regionů a království, hyperlinky, Kliparty pro Office, Přáníčko stavil se tu zajíček, počítače, Vlajky měst a obcí České republiky, zajímavosti

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, černý humor, kameňáky, frky, vtipné texty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, murphyho zákony, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Vtipy, ftipy, vtípky, frky, fórky, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, vtípky, frky, fórky, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O mužích, Vtipy o policajtech, O ženách, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Oddechové, Pro dívky, Sportovní, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, V, doporučujeme, Seznam státních vlajek, Best web page, multimédia, Vše o Vánocích, Státní vlajky zemí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, A, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Led: Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Další odkazy:

Obrázky k svátku
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k narozeninám
Partnerské internetové stránky
Oranžová vajíčka na obrázku
Doporučené odkazy
Textová přáníčka k Velikonocům
Odkazy na zajímavé weby
Blahopřání Mám čest být vajíčko
Naše tipy na užitečné weby
Topmodelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.