Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Začít hrát test, hru, online Dánská vlajka

Tuto hru (Dánská vlajka) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzdělávací hra Dánská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: zdarma, výuková hra, výukový program, cvičné testy, testy, výuková pomůcka, hlavní města, studijní pomůcka, pro školáky, geografie, vědomostní kvíz, testy s vlajkami, vzdělávací hra, geografická online hra, zadarmo, inteligentní hry, zábavné testy, pro děti, Dánská vlajka, vědomostní test, vzdělávací hry, pro učitele, zeměpisné kvízy, pro studenty, bez stahování, E-learning, vlajky

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Tuto vzdělávací aplikaci můžete využít zdarma a bez registrace.


Další doporučené online testy a zajímavé kvízy pro děti