Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Dánská vlajka online

Líbí se vám vzdělávací hra Dánská vlajka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.


 Sdílet na Redditu      Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Dánská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro studenty, inteligentní hra, výukové materiály, vědomostní test, zdarma, učební pomůcka, testy, na PC, školní pomůcka, výuková aplikace, cvičení, zadarmo, inteligentní hry, Dánská vlajka, vlajky, zeměpisné kvízy, hlavní města, zeměpisné hry, výukový program, testy s vlajkami, zábavné testy, bez stahování, výuková pomůcka, pro učitele, online, základní škola, pro děti

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Tato online hra je zdarma pro všechny. Je bez registrace, posíláním placených sms a není nutná ani instalace.


Tipy na další online vzdělávací hry