Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Dánská vlajka online

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Dánská vlajka s jinými lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzdělávací hra Dánská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vzdělávací hra, zeměpisné kvízy, vědomostní kvíz, výuková hra, pro učitele, školní pomůcka, procvičování, zábavné testy, vzdělávací hry, výuková pomůcka, bez instalace, Puzzle, testy, na PC, zeměpisné hry, inteligentní hry, online, základní škola, studijní pomůcka, hlavní města, škola, cvičné testy, výukový program, adobe flash player, pro studenty, cvičení, zdarma

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Hra je zdarma bez registrace.


Vyberte si jiné online výukové aplikace - testy