Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Dánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Dánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi stejně oblíbené jako omalovánky. Na této stránce si můžete složit jednu z nejstarších vlajek světa, vlajku Dánska. Co o dánské vlajce píše Wikipedia? Vlajka Dánska, známa jako Dannebrog, je tvořena červeným podkladem a bílým skandinávským křížem sahajícím až ke krajům. Při věšení ve vertikální poloze je kratší rameno skandinávského kříže posunuto blíže k žerďovému lemu vlajky. Skandinávský kříž se objevuje i na vlajkách všech dalších severských zemí − Švédska, Finska, Norska a Islandu. Během období Dánska-Norska byla tato vlajka používána i jako vlajka Norska, které přijalo svou dnešní vlajku až v roce 1821. Dánská vlajka patří k nejstarším na světě − používala se již v roce 1219 a je nejstarší státní vlajkou, stále používanou nezávislým státem.

Vzdělávací online hra Dánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahájit online vzdělávací aplikaci, test Dánská vlajka

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Dánská vlajka s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Dánská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Dánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro studenty, zdarma, geografie, vzdělávací hry, naučné testy, výuková aplikace, testy, na PC, výukové materiály, pro školáky, cvičení, zeměpisné kvízy, E-learning, Dánská vlajka, hlavní města, cvičné testy, výuková pomůcka, výukový program, bez stahování, vědomostní kvíz, inteligentní hra, testy s vlajkami, zábavné testy, výuková hra, učební pomůcka, pro děti, pro učitele

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace, zasílání placených sms nebo instalace.


Tipy na další online kvízy, hry, testy