Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Polská vlajka online

Webovou online vzdělávací hru Polská vlajka můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.


 Sdílet na Redditu      Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Polská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: testy s vlajkami, učební pomůcka, geografie, procvičování, výukový program, inteligentní hry, zeměpisné kvízy, vlajky, cvičení, testy, pro školáky, Puzzle, adobe flash player, vědomostní test, hlavní města, E-learning, základní škola, online, geografická online hra, zdarma, výuková hra, zeměpisné hry, Polská vlajka, na PC, cvičné testy, vzdělávací hra, zadarmo

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace, zasílání placených sms nebo instalace.


Jiné kvízy, vzdělávací hry a online testy