Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Polská vlajka

Sdílejte tuto hru Polská vlajka s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzdělávací hra Polská vlajka patří do kategorie Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: zadarmo, výukové materiály, zeměpisné hry, škola, výukový program, geografie, výuková pomůcka, vzdělávací hra, Polská vlajka, školní pomůcka, procvičování, cvičení, pro děti, pro učitele, studijní pomůcka, Puzzle, pro studenty, hlavní města, inteligentní hry, učební pomůcka, výuková aplikace, online, zdarma, základní škola, testy s vlajkami, na PC, geografická online hra

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. K hraní se nepotřebujete registrovat ani nic (kromě flashe) instalovat. Hra je zdarma.


Další doporučené online testy a zajímavé kvízy pro děti