Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Polská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Polská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi populární asi jako omalovánky. V této online skládačce si můžete složit vlajku našeho severního souseda, Polska. Krátce si ji ale nejdříve popišme. Vlajka Polska má obdélníkový tvar a je podélně rozdělená na dva pruhy: bílý na vrchu a červený na spodku. Barvy polské vlajky pocházejí z polského znaku, bílé orlice s korunou v červeném poli, který vznikl roku 1228. Tyto barvy jsou ustanovené v polské ústavě. (popis pochází z Wikipedie).

Vzdělávací online hra Polská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Polská vlajka

Potěší nás, pokud budete tuhle vzdělávací hru Polská vlajka sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Polská vlajka patří do kategorie Puzzle

Vzdělávací hra Polská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: naučné testy, výuková aplikace, cvičné testy, studijní pomůcka, na PC, cvičení, pro děti, geografická online hra, škola, zadarmo, adobe flash player, zábavné testy, bez stahování, vzdělávací hry, pro studenty, vzdělávací hra, učební pomůcka, výuková pomůcka, zeměpisné kvízy, inteligentní hry, výukový program, vědomostní kvíz, základní škola, zdarma, pro učitele, E-learning, hlavní města

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Zahrajte si online hru - je zdarma, bez registrace, zasílání placených sms nebo instalace.


Tipy na další online vzdělávací hry