Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Rakouská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Rakouská vlajka

Tuto vlajku by měl znát každý Čech. Jedná se o vlajku našeho jižního souseda Rakouska se kterým jsme dlouhá léta vedli debatu o jaderné energetice a o jaderných elektrárnách v Temelíně a Dukovanech. Ale pryč od politiky! Složte si toto jednoduché online puzzle a připomeňte si krásu rakouské vlajky.

Vzdělávací online hra Rakouská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahájit online výukovou aplikaci, kvíz Rakouská vlajka

Tuto hru (Rakouská vlajka) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzdělávací hra Rakouská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Rakouská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro školáky, E-learning, cvičné testy, základní škola, bez stahování, učební pomůcka, naučné testy, cvičení, vlajky, geografická online hra, inteligentní hry, pro děti, školní pomůcka, na PC, inteligentní hra, studijní pomůcka, procvičování, zeměpisné hry, adobe flash player, výukové materiály, hlavní města, geografie, testy s vlajkami, vzdělávací hra, škola, zábavné testy, online

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Tato online hra je zdarma pro všechny. Je bez registrace, posíláním placených sms a není nutná ani instalace.


Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé