Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Maďarská vlajka

Líbí se vám vzdělávací hra Maďarská vlajka? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: inteligentní hra, výukové materiály, zdarma, zábavné testy, výuková aplikace, testy, cvičení, výuková pomůcka, školní pomůcka, vzdělávací hra, geografická online hra, bez instalace, vědomostní test, online, učební pomůcka, vědomostní kvíz, bez stahování, E-learning, zeměpisné kvízy, Maďarská vlajka, naučné testy, pro studenty, geografie, cvičné testy, pro školáky, zadarmo, na PC

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Hrajte tuhle pěknou hru zdarma, bez posílání placených sms, bez instalace či jakékoliv registrace.


Výběr zajímavých online výukových aplikací