Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit test, kvíz, hru online Maďarská vlajka

Potěší nás, pokud budete tuhle vzdělávací hru Maďarská vlajka sdílet s bližními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.


 Sdílet na Redditu      Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: pro děti, na PC, pro školáky, cvičení, učební pomůcka, vlajky, zábavné testy, výukové materiály, testy, naučné testy, bez instalace, pro studenty, adobe flash player, geografie, zdarma, zadarmo, výuková aplikace, vědomostní kvíz, školní pomůcka, testy s vlajkami, zeměpisné kvízy, vědomostní test, vzdělávací hra, inteligentní hry, pro učitele, bez stahování, geografická online hra

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Hrajte tuhle pěknou hru zdarma, bez posílání placených sms, bez instalace či jakékoliv registrace.


Tipy na další online vzdělávací hry