Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Začít hrát test, hru, online Maďarská vlajka

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Maďarská vlajka s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Redditu      Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Maďarská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: E-learning, testy, zadarmo, pro studenty, na PC, bez instalace, pro školáky, geografická online hra, hlavní města, vzdělávací hry, geografie, výukový program, pro děti, cvičné testy, studijní pomůcka, učební pomůcka, vědomostní test, inteligentní hry, naučné testy, vzdělávací hra, pro učitele, výuková hra, zábavné testy, testy s vlajkami, výukové materiály, online, vlajky

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. K hraní se nepotřebujete registrovat ani nic (kromě flashe) instalovat. Hra je zdarma.


Dále vám doporučujeme níže uvedené kvízy, online testy a vzdělávací hry