Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Maďarská vlajka online

Tuto hru (Maďarská vlajka) můžete sdílet s rodinou a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzdělávací hra Maďarská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: škola, cvičné testy, Maďarská vlajka, základní škola, výuková pomůcka, vzdělávací hry, vědomostní kvíz, cvičení, výuková aplikace, bez instalace, E-learning, pro školáky, inteligentní hry, zdarma, adobe flash player, na PC, pro děti, geografická online hra, zadarmo, zábavné testy, učební pomůcka, výuková hra, hlavní města, vědomostní test, vzdělávací hra, inteligentní hra, pro studenty

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Tuto vzdělávací aplikaci můžete využít zdarma a bez registrace.


Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé