Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Maďarská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Maďarská vlajka

Maďarská vlajka má tři stejně široké vodorovné pruhy červený, bílý a zelený. Od roku 2000 se státní vlajka používá v poměru 1:2, národní vlajka se smí používat v poměrech 1:2 a 2:3. Je-li ve střední části vlajky umístěn státní znak, jedná se o neoficiální verzi státní vlajky, ale v současném Maďarsku převažující tendence užívat vlajku se znakem na úkor vlajky státní, a to nejenom na budovách státních institucí. Červená barva symbolizuje sílu a krev prolitou vlastenci za svobodu země, bílá oddanost a čistotu, zelená naději. (použita citace z encyklopedie Wikipedia.cz)

Vzdělávací online hra Maďarská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Maďarská vlajka online

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Maďarská vlajka s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzdělávací hra Maďarská vlajka se nachází v sekci Puzzle

Vzdělávací hra Maďarská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: vzdělávací hra, zábavné testy, učební pomůcka, online, bez instalace, pro studenty, pro děti, testy, vědomostní kvíz, vědomostní test, naučné testy, adobe flash player, výuková hra, vzdělávací hry, cvičení, výuková aplikace, na PC, testy s vlajkami, zeměpisné hry, inteligentní hry, Maďarská vlajka, procvičování, výukové materiály, Puzzle, E-learning, školní pomůcka, vlajky

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Tato online hra je zdarma pro všechny. Je bez registrace, posíláním placených sms a není nutná ani instalace.


Jiné testy a kvízy nejen pro školáky