Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Kubánská vlajka

Sdílejte tuto hru Kubánská vlajka s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzdělávací hra Kubánská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: procvičování, zábavné testy, inteligentní hra, výuková pomůcka, naučné testy, geografie, výukové materiály, E-learning, pro školáky, cvičení, vlajky, výukový program, zadarmo, adobe flash player, zeměpisné hry, výuková hra, testy, studijní pomůcka, výuková aplikace, pro studenty, vzdělávací hra, bez stahování, škola, testy s vlajkami, inteligentní hry, učební pomůcka, hlavní města

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Před spuštěním online aplikace nemusíte nic instalovat, není třeba se registrovat, hrajte a učte se zdarma.


Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé