Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Kubánská vlajka online

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Kubánská vlajka s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzdělávací hra Kubánská vlajka se nachází v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: inteligentní hry, procvičování, školní pomůcka, vědomostní test, zábavné testy, zdarma, výuková aplikace, geografická online hra, pro děti, vlajky, Puzzle, učební pomůcka, studijní pomůcka, online, vzdělávací hra, výuková hra, testy, naučné testy, inteligentní hra, testy s vlajkami, cvičení, zeměpisné hry, vědomostní kvíz, bez instalace, pro studenty, geografie, výuková pomůcka

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Hru si můžete zahrát zdarma.


Tipy na další online kvízy, hry, testy