Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Spustit online test, vzdělávací kvíz Kubánská vlajka zdarma

Líbí se vám vzdělávací hra Kubánská vlajka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Kubánská vlajka patří do sekce Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: zeměpisné kvízy, testy s vlajkami, cvičení, školní pomůcka, online, studijní pomůcka, na PC, učební pomůcka, výuková hra, vzdělávací hry, pro učitele, výukové materiály, procvičování, hlavní města, naučné testy, bez instalace, výuková aplikace, zdarma, geografie, zeměpisné hry, Puzzle, inteligentní hry, výukový program, pro studenty, inteligentní hra, vzdělávací hra, Kubánská vlajka

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Hra je zdarma bez registrace.


Výběr zajímavých online výukových aplikací