Zeměpisné kvízy, testy
Zeměpisná vzdělávací hra Kubánská vlajka, online výukovy test, kvíz z Puzzle

Kubánská vlajka

Puzzle skládačky jsou mezi dětmi oblíbené jako omalovánky k vybarvení - takže velmi. Na této stránce si vaše děti mohou vybarvit vlajku Kuby. Kuba začíná být v posledních letech opět velmi populární, takže je možné, že jste tam s dětmi už byli nebo se tam chystáte, a proto je dobré znát její podobu. Co o kubánské vlajce píše Wikipedie? Vlajka Kuby má pět vodorovných pruhů (střídavě tři modré a dva bílé), při žerdi červený rovnostranný trojúhelník a v něm bílou pěticípou hvězdu. Modré pruhy představují tři tehdejší departmenty, na které byl ostrov rozdělený v době osvobození, bílá barva čistotu a vznešený charakter úmyslů Kubánců bojujících za nezávislost, červený trojúhelník připomíná tři ideály revoluce – volnost, rovnost a bratrství. Jeho barva krev prolitou za nezávislost. Bílá hvězda je hvězdou svobody.

Vzdělávací online hra Kubánská vlajka, učební test, školní kvíz Puzzle

Zahrajte si hru Kubánská vlajka online

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Kubánská vlajka s bližními na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.


 Sdílet na Redditu      Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu  

Vzdělávací hra Kubánská vlajka je v kategorii Puzzle

Vzdělávací hra Kubánská vlajka, Puzzle online test, kvíz zdarma

Štítky: bez instalace, bez stahování, na PC, studijní pomůcka, výuková pomůcka, geografická online hra, naučné testy, vlajky, výukové materiály, cvičení, inteligentní hra, online, pro studenty, zábavné testy, výuková aplikace, základní škola, testy, zeměpisné kvízy, učební pomůcka, vědomostní test, adobe flash player, zdarma, inteligentní hry, geografie, škola, výuková hra, zeměpisné hry

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Před spuštěním online aplikace nemusíte nic instalovat, není třeba se registrovat, hrajte a učte se zdarma.


Jiné kvízy, vzdělávací hry a online testy